Dr. Schutz CC Mýdlo na dřevo 750ml

Kód: 4500CC0180075007
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
255 Kč / ks 210,74 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.6.2022
Možnosti doručení

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura.

Detailní informace

Skladové zásoby
přes 5 000 ks
Doprava zdarma
od 3 000 Kč
Dodáváme do 24 hodin
Rádi Vám poradíme, volejte 548 213 109

Detailní popis produktu

 

Mýdlo na dřevo


POPIS PRODUKTU:

Čistící a ošetřovací prostředek na bázi mýdla pro pravidelné čištění a ošetřování olejovaných a voskovaných dřevěných nebo korkových podlah. Vysoká čistící účinnost při šetrné pH-hodnotě. Tyto vlastnosti zaručují minimální nebezpečí barevných změn i u dřevin citlivých na alkálie (např. dub). Působí antistaticky.

OBLASTI POUŽITÍ:

Výrobně i ručně olejované/voskované dřevěné a korkové podlahy. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.

POUŽITÍ:

Mýdlo na dřevo rozřeďte v poměru 1:100 – 1:200 (50-100 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem zavlhka vytřete.

Zbytkovou vlhkost nechte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním postupem vyčištěna a ošetřena.

Pravidelné leštění vede ke zvýšení odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných prostorách.

Upozornění:

Přírodní produkty dřevo a korek nesmí být delší dobu mokré nebo vlhké, protože přijímají vlhkost a mohlo by dojít k jejich deformaci (bobtnání). Vytírání proto provádějte dobře vyždímaným hadrem, aby se netvořily "loužičky".

Opakované předávkování Mýdla na dřevo nebo vnos vlhkosti může na ošetřených plochách vést ke zvýšení hladkosti povrchu a tím ke snížení protiskluznosti povrchu.


SPOTŘEBA:

Běžné čištění: cca 0,2 litru na 100 m2


SKLADOVÁNÍ :

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti 24 měsíců od data výroby při skladování v neotevřeném originálním obalu.

TECHNICKÁ DATA:

Obsah látek: méně než 5% mýdlo, méně než 5% anionické povrchově aktivní látky, méně než 5% neionické povrchově aktivní látky. Obsahuje CHLOROMETHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE a BRONOPOL. GISCODE: GU40 (Produktový kód pro čistící a ošetřovací prostředky) ADR/RID: Žádné nebezpečí ve smyslu přepravních předpisů. CLP: Produkt nemá žádné zařazení dle CLP-Nařízení. EUH208 Obsahuje směs z: 5-Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on a 2 Methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Dbát na běžná bezpečnostní opatření i v případě použití produktů s nízkým obsahem škodlivých látek. Prázdné obaly mohou být vyhozeny do domácího odpadu, popř. odevzdány k recyklaci.


ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ:

Pro oživení olejovaných/voskovaných dřevěných a korkových podlah doporučujeme použít produkt Dr. Schutz H2Oil. Dbát na naše objektově specifická doporučení na ošetřování a čištění konkrétních podlahovin, která najdete na www.dema-dekor.cz.
 

VŠEOBECNÁ UPOZORNĚNÍ:

Veškeré tyto informace a prohlášení ve své aktuální formě platí také jako součást těchto dokumentů: - Všeobecná upozornění pro použití Dr. Schutz povrchových úprav. - Bezpečnostní list. Uvedené tiskoviny a také tato informace o produktu jsou ve svých aktuálních formách k dispozici na www.demadekor.cz nebo je možné si je vyžádat na níže uvedené adrese.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Balení: 750 ml
Vydatnost: 375 m2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení