Odstoupení od smlouvy

Formulář pro odstoupení od smlouvy
v souladu s § 1829 občanského zákoníku-odstoupeni od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.Zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu, odešlete v původním neporušeném obalu, zboží by nemělo nést známky použití, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a pokud možno s dokladem o koupi (popř. kopií.) Objednávka přitom nesmí být uzavřena na IČO. 

Neposílejte zboží na dobírku a doporučujeme Vám zboží pojistit.

 


Do kdy je možnost vrátit zboží nebo informovat o odstoupení od smlouvy?

Pokud se rozhodnete využít 14 denní lhůty pro vrácení zboží, je třeba o této skutečnosti písemně informovat prodávajícího nejpozději poslední den této lhůty. V případě zaslání rozhodnutí poštou je nutné, aby dopis s rozhodnutím byl odeslán prodávajícímu nejpozději poslední den 14 denní lhůty pro vrácení zboží. Odstoupení je také možné zaslat e-mailem a to nejlépe jako nafocenou podepsanou kopii

Zakoupené zboží je po odstoupení od smlouvy nutné vrátit co nejdříve, tedy bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

 


Kam zboží poslat?

Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě můžete zaslat na adresu naší provozovny uvedenou ve formuláři pro odstoupení, nebo je osobně předat přímo na prodejně. 

Spolu se zbožím, které jste nabyli na základě kupní smlouvy je v případě zaslání zboží dopravcem nutné dodat písemné rozhodnutí o odstoupení od kupní smlouvy. V případě osobního vrácení zboží je možné toto odstoupení sepsat na místě. Samozřejmě je také vhodné dodat také doklad o koupi, abychom Vaši žádost mohli co nejdříve přiřadit a vyřídit.

Náklady na dopravu zboží zpět k prodejci hradí bez možnosti náhrady kupující.

 


 

Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na e-mailovou adresu ebenel@ebenel.cz, následně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím.