Dr. Schutz CC R 1000 čistící přípravek 750 ml

Kód: 4500CCR1000750
Neohodnoceno
Značka: Dr. SCHUTZ
188 Kč / ks 155,37 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.6.2022
Možnosti doručení

Speciální čistící prostředek pro běžné denní čištění a ošetřování elastických podlahovin a tvrdých podlahovin. Podlahy z umělých hmot (PVC, CV, Polyolefin), linoleum, kaučukové podlahy (guma), přírodní a umělý kámen. Je vhodný také pro sportovní povrchy.

Detailní informace

Skladové zásoby
přes 5 000 ks
Doprava zdarma
od 3 000 Kč
Dodáváme do 24 hodin
Rádi Vám poradíme, volejte 548 213 109

Detailní popis produktu

R 1000 čistící přípravek

POPIS PRODUKTU:

Speciální čistící prostředek pro běžné denní čištění a ošetřování elastických podlahovin a tvrdých podlahovin.
  • Na základě vodou rozpustných ošetřovacích komponentů, které nevyžadují žádné životní prostředí zatěžující základní čištění.
  • Čistí a ošetřuje jedním pracovním postupem.
  • V používaných koncentracích je pH-neutrální.
  • Je vhodný pro použití do čistících automatů.
  • Doporučen také pro první ošetření těch podlahových kvalit, které nemohou nebo nesmí být opatřeny tvrdými polymerovými ochrannými vrstvami.
• Působí protiskluzně, vytváří hedvábně matný, antistatický ochranný film.
• Vynikající vázání nečistot a zbytků s obsahem tuku.
• Splňuje požadavky normy DIN 18032 (kluznost) pro sportovní povrchy.

 

OBLASTI POUŽITÍ:

Podlahy z umělých hmot (PVC, CV, Polyolefin), linoleum, kaučukové podlahy (guma), přírodní a umělý kámen. Je vhodný také pro sportovní povrchy.
Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin, které najdete na www.dema-dekor.cz.
 
POUŽITÍ:
 

První ošetření v silněji zatěžovaných prostorách:

Pokud není možno provést ošetření polymerovou disperzí, zřeďte R 1000-čistící přípravek v poměru 1 : 10 (1 litr na 10 litrů vody) a podlahu po čištění po pokládce nebo po základním čištění tímto roztokem důkladně vytřete. Vytvořený ochranný film po úplném zaschnutí vyleštěte jednokotoučovým rotačním strojem SRP 2+S s leštícím padem (bílý) nebo leštícím kartáčem.

Běžné denní čištění:

R 1000-čistící přípravek zřeďte v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem vytřete. Zbytkovou vlhkost nechejte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním pochodem vyčištěna a ošetřena. Pro zvrásněné povrchy a do čistících automatů použijte koncentraci 1 : 400 (25 ml do 10 litrů vody).

Upozornění: Opakované pravidelné leštění vede ke zvyšování odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných objektech. Dbejte na přesné dávkování. Opakované předávkování R 1000-čistícího přípravku nebo přílišná vlhkost podlahy může vést ke zvýšení kluznosti povrchu a tím k omezení protiskluznosti.

SPOTŘEBA:

První ošetření: cca 2 litry na 100 m2 (Ředění 1:10)

Běžné denní čištění: cca 0,1 litru na 100 m2 (Ředění 1:200)

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

TECHNICKÁ DATA :

Obsah látek: méně než 5% neionické povrchově aktivní látky, méně než 5% anionické povrchově aktivní látky. Obsahuje parfémy (LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL), rozpouštědla. Giscode: GU 50 (Produktový kód pro čistící a ošetřovací prostředky) pH: 9,5 (Koncentrát) ADR/RID: Žádné nebezpečí ve smyslu přepravních předpisů. CLP: Produkt nemá žádné zařazení dle CLP-Nařízení.

Dbát na běžná bezpečnostní opatření i v případě použití produktů s nízkým obsahem škodlivých látek. Prázdné obaly mohou být vyhozeny do domácího odpadu, popř. odevzdány k recyklaci.

ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ:

Dbát na naše objektově specifická doporučení na ošetřování a čištění konkrétních podlahovin, která najdete na www.dema-dekor.cz.

VŠEOBECNÁ UPOZORNĚNÍ:

Veškeré tyto informace a prohlášení ve své aktuální formě platí také jako součást těchto dokumentů: - Všeobecná upozornění pro použití Dr. Schutz povrchových úprav. - Bezpečnostní list. Uvedené tiskoviny a také tato informace o produktu jsou ve svých aktuálních formách k dispozici na www.demadekor.cz nebo je možné si je vyžádat na níže uvedené adrese.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Balení: 750 ml
Vydatnost: 750 m2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení