LOBA Gymcare Sportbedenpflege 10 l

Kód: 7400A10310
Neohodnoceno
2 335 Kč / ks 1 929,75 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2022

Vodou ředitelný koncentrát pro strojové vytírání sportovních povrchů.

Detailní informace

Skladové zásoby
přes 5 000 ks
Doprava zdarma
od 3 000 Kč
Množstevní slevy
Dodáváme do 24 hodin
Rádi Vám poradíme, volejte 548 213 109
Vlastní parkování u prodejny v Brně

Detailní popis produktu

 
LOBA Gymcare Sportbedenpflege 10 l
 
Popis produktu:
 
Vodou ředitelný koncentrát pro strojové vytírání sportovních povrchů. Vyhovuje požadavkům pro sportovní povrchy dle DIN 18032.
Je vhodný také na pryžové podlahy. Ředí se vodou. 
V případě strojového běžného ošetřování je spotřeba 2 l na 100 m2.
 
 
 
Údaje o výrobcích:

Hodnota    pH 7,9
Pevná tělesa    4,6 ±2%
GISCODE    GU50
Složení    < 5% neionických tenzidů, aromatické látky, LIMONENE
Skladování a přeprava:    Skladovatelnost 36 měsíců. Nejedná se o nebezpečný materiál podle ADR. Skladování apřeprava při teplotě +5 až +25 °C.        Chraňte před mrazem.
 
 

Oblast použití:
Vhodné k ošetřování sportovních povrchů.
 
Čištění a péče v jednom pracovním kroku. Vytírací pečující prostředek na vodní bázi.
• K pravidelnému vytírání ve sportovních halách
• Můžete nanášet i strojově
• Splňuje požadavky německých a evropských norem pro sportovní podlahy
• Velmi silný koncentrát
• Není nutné žádné neekologické základní čištění
 
Rozsah použití:
Vhodné k čištění a péči o krytiny z materiálů PVC, linoleum a guma ve sportovních halách.
 
Pokyny ke zpracování:
• Volné nečistoty a prach nejdříve odstraňte vysavačem, koštětem nebo mopem.
• Dodržujte obecné a příp. specifické požadavky na ochranu zdraví při práci. Bližší pokyny naleznete v souladu s GISCODE v návodech k obsluze, které jsou dostupné na     stránkách www.wingis-online.de.
• Materiál dobře protřepejte.
 
Ředidlo Voda.

Nanášecí technika/spotřeba materiálu
Vytírací mop LOBATOOL. Na velkých plochách použijte vhodný plochý vytírací mop, Marob-Gigant nebo mycí automat. / v závislosti na použití přidejte cca 500-1000 ml na kýbl s 10 l vody, vystačí na 100 m².
 

Pokyny ke zpracování
Doba schnutí:
• cca 60 min.
 
Použití:
Prvotní péče
Pokud nemůžete provést prvotní péči disperzním pečujícím prostředkem, jako je např. LOBACARE® SportCare, připravte směs prostředku k péči o sportovní podlahové krytiny v poměru 1:5 s vodou a touto směsí vytřete podlahovou krytinu. Mokrá místa setřete. Neleštěte.
 
Průběžná péče (ruční)
Připravte roztok prostředku k péči o sportovní podlahové krytiny v poměru 1:10 s vodou a vytřete podlahu mopem.
K důkladnému čištění naneste nezředěný prostředek k péči o sportovní podlahové krytiny přímo na znečištěné místo a intenzivně rozetřete čisticím strojem nebo navlhčeným padem.
 
Průběžná péče (strojní)
Připravte roztok prostředku k péči o sportovní podlahové krytiny v poměru 1:5 s vodou a vyčistěte podlahu mycím automatem. K dosažení dostatečného pečujícího účinku nesmíte provést následné vysávání roztoku. Nechejte zbytkovou vlhkost na ploše zaschnout. K důkladnému čištění naneste nezředěný prostředek k péči o sportovní podlahové krytiny přímo na znečištěné místo a intenzivně rozetřete čisticím strojem nebo navlhčeným padem.
 
Základní čištění:
Přípravek můžete odstranit základním čištěním prostředkem k základnímu čištění LOBACARE® Grundreiniger Spezial, v případě linoleových krytin musíte použít přípravku LOBACARE® CareRemover, podrobnosti viz technické informace výrobku.
 
Důležité pokyny:
Plochu nesmíte čisticím roztokem zaplavit. Použitím přílišného množství vody s příliš dlouhým působením může způsobit nabobtnání, proto je nutné zamezit vzniku takového stavu. Vlhkost, která vnikne do přístrojů, může způsobit poškození a korozi, z tohoto důvodu při sušení otevřete víka.
 

Obecné pokyny
Čištění pracovních nástrojů:
Pracovní nástroje okamžitě omyjte vodou.

Doba schnutí:
Uvedené doby schnutí platí při teplotě +20 °C a při relativní vzdušné vlhkosti 55 % až 65 % a při pečlivém větrání pracoviště bez průvanu. Nižší teploty, vyšší hodnoty relativní vlhkosti a horší větrání vede ke zpomalení schnutí. Před dosažením konečné tvrdosti nečistěte povrch mokrým čištěním a nepokládejte koberce. K zakrytí povrchu před dosažením konečné tvrdosti použijte výrobek LOBATOOL Cover 400. Specifické údaje o výrobku naleznete v příslušných technických informacích.

Informace v tomto dokumentu a všechny další pokyny a doporučení, která poskytujeme formou poradenství uživatelům, jsou výsledkem dosavadních zkušeností a jsou v souladu s podmínkami norem. Z důvodu celé řady možností použití a podmínek zpracování nezbavujeme uživatele povinnosti provést vlastní testy nebo využít technické poradenství formou kontaktu s oddělením technologie využití výrobků společnosti LOBA. Dodržujte doporučení výrobce krytiny a aktuální normy.
Naše ručení a odpovědnost se řídí výhradně našimi všeobecnými obchodními podmínkami a nejsou rozšířeny ani na základě této informace, ani naším poradenstvím. Vydáním nových technických informací pozbývají původní technické informace své platnosti.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení